Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda


 OLGA ÇERÇEVEOLGA ÇERÇEVE ismiyle, 1989 yılında Çerçeve ve Hediyelik Eşya sektörüne ilk adımımızı attık. Bu tarihten günümüze kadar bu sektörde bir çok yeniliğe imza atarak, sektörün öncü firmaları arasında yerimizi aldık. Çeşitli Ülkelerden ithal ettiğimiz çerçeve ve dekorasyon ürünlerimizle Türkiye geneline, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, toptan ve perakende satış hizmeti sunmaktayız.


OLGA ÇERÇEVE ismiyle, 4 katlı toplam 550m2’lik İstanbul Showroom, 300m2’lik İstanbul depo ve 2 katlı toplam 800m2’lik Ankara Showroom’umuzda sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Şirket bünyemizdeki 8 adet sevkiyat aracımızla, Türkiye genelindeki Müşterilerimize hızlı ve kaliteli servis olanağı sunarak çerçeve ve dekoratif ürün talebini arttırdık. Buna bağlı olarak, artan talebe ayak uydurabilmek için, ürün çeşidi ve ithalatımızı yoğunlaştırdık.


Mağazalarının ulaşım kolaylığı da bir başka tercih edilme sebebi olan Firmamız, gerek benzersiz ürün kalitesi gerek zengin ürün gamı, gerekse üstün hizmet anlayışı ile sektörünün öncü markası konumundadır.  


Aradığınız içinde kaybolmak isteyeceğiniz bir dekorasyon diyarıysa....Burası sizin dünyanız...